Lioss Aktavio Mūzika , Video rekaksācija, meditācija.


Mums Videomeditācija dzīves veiksmei

Video ir radīti,  lai cilvēks, ar tiem sadarbojoties, varētu kļūt pozitīvs, harmonisks, līdzsvarots un veiksmīgs!

Video iespējams iegādāties elektroniskā formātā, lai skatītos sev piemērotā vidē. Kā arī esat aicināti izjust videomeditāciju mūsu studijā, kur meditācijas vadītājs Jums palīdzēs atbrīvot domas, apziņu, fizisku saspringumu un ievadīs dziļākā meditācijas procesā.


Cilvēka prāts ikdienā vērtē, salīdzina, kritizē, nosoda un aktivizē negatīvas domas, emocijas un ieradumus.  Šīm negatīvajām enerģijām krājoties, cilvēks pamazām zaudē dzīvesprieku, mīlestību, intuīciju, ticību un sapratni par dzīves jēgu un mērķiem. Tas ir cēlonis veselības problēmām, domstarpībām attiecībās un citām neveiksmēm dzīvē. Cilvēks nespēj sasniegt savus mērķus.


Aktavio Lioss, balstoties uz dziļām zināšanām par cilvēka enerģētiku, Visuma likumiem un dzīves likumsakarībām, rada unikālus instrumentus cilvēka attīstībai. Tā ir iespēja cilvēkam radīt pozitīvas izmaiņas sevī un uzlabot dzīves kvalitāti.


Video ir veidoti Visuma, dabas un veiksmes enerģijās. Cilvēks var izjust, redzēt un dzirdēt dabas krāsas, formas un skaņas. Skatoties video, attīrās prāts, Dvēsele un ķermenis no negatīvām domām, emocijām un ieradumiem. Cilvēks piepildās ar harmoniskām enerģijām un īsā laikā izjūt dziļu relaksāciju, līdzsvaru un enerģijas atjaunošanos.

Ilgtermiņā skatoties video un apzināti kavējoties vajadzīgās domās un izjūtās, cilvēks var pozitīvi mainīt savu dzīves uztveri, vērtības, domāšanu, attieksmi un veiksmīgi  sasniegt savus dzīves mērķus. Prāta skaidrība, pozitīva domāšana un Dvēseles līdzsvars ir pamats veiksmīgai dzīves veidošanai.


Videomeditācija - aicinām piedzīvot meditāciju ar Aktavio Lioss™ video dziļai relaksācijai, harmonijai un dzīves veiksmei. Videomeditācijas laikā cilvēks spēj efektīvāk izjust video pozitīvo iedarbību un spēku. Process notiek 60 minūtes meditācijas vadītāja pavadībā. Vadītājs palīdz cilvēkam atbrīvot prātu no ikdienas domām, pienākumiem, problēmām un sajust sevi un smalko pasauli. Cilvēks patiesi pieskaras savai Dvēselei un iemācās veidot cieņu, pateicību un mīlestību. Iegūtā pieredze palīdz ikdienā veidot sevi un savu dzīvi pozitīvu, harmonisku un veiksmīgu.

Ilgums: 60 min  Cena:  60 Eur Grupā 30 Eiro

Uzdāvini mīlestības pilnu ceļojumu savai Dvēselei!

Sazinieties ar mums par iespējām veidot individuālu video meditāciju Jums vēlamā laikā! Kontakti.

Jaunums!!! Aktavio Lioss jaunāki autordarbi -  video "Vasaras mirkļi", “Izjūtas” un  “Harmonija”.

Video "Vasaras mirkļi" (Summer Moments) ir neparasti spēcīgs dabas ainavu un mūzikas vēstījums, kurš dod impulsu atbrīvot prāta radītos rāmjus un ieraudzīt pasauli pilnīgu.

Muzikālais pavadījums šajā video ir autora Akatvio Lioss radīta īpaša pērle skaņdarbs "Ticība debesīm".

Ārpus laika, rūpēm un dzīves maldiem – iespēja pabūt tur, kur katru šūnu un būtības daļu caurstrāvo miers, labestība un Mīlestība.

Ilgums: 18:21 Cena: 45 Eur.


Video “Izjūtas” ir veidots, lai cilvēks spētu samazināt sava prāta haosu - koncentrētu prātu tikai noteiktā objektā – degošas sveces liesmiņā un pilošā ūdens lāsēs. Tā ir meditācija. Prāts attīrās un nomierinās. Prāta miers ļauj atbrīvot Dvēseli, sajust, kā tajā ieplūst siltums, labestība un mīlestība. Dabas skaņas fonā harmonizē un līdzsvaro cilvēka kopējo enerģētiku un atjauno enerģiju plūsmu darbību.


Svece liesma rāmi deg kā gaismas avots Visumā, kuru pats vēl mācies iepazīt un sajust. Tajā raugoties atspoguļojas cilvēka iekšējā pasaule līdz norimst prāts, rodas skats no malas un paliek tikai gaisma cilvēka Dvēselē. Dzidri ūdens pilieni lēni krītot iemirdzas uz sveces malas. Atskan daudzbalsīgas putnu dziesmas. Video un dabas skaņas rada dziļu prāta, izjūtu un apziņas atiešanu no sadzīves enerģijām.

Aicinājums mīlestību iepazīt un pašam uz to iet!

Ilgums: 21:24 min. Cena: 46 Eur


Video “Harmonija” ir radīts, lai cilvēks izjustu dabas pilnību un veidotu Dvēselē harmoniju. Video aizved ceļojumā uz dažādām dabas vietām un notikumiem. Tā ir iespēja piedzīvot dabas krāsas, formas, skaņas un dzīvību. Mācīties prāta disciplīnu, apzināti kavēties neparastos dabas mirkļus un piepildīt Dvēseli ar dabas maigumu, labestību un siltumu. Sadarbībā ar video smalkajām enerģijām ir iespējā atjaunot dzīvības enerģiju un harmonisku pasaules uztveri.


Dabas ainavu harmonija, spēks un košās krāsas. Saules atspulgi vizuļo ūdenī, iemirdzas putekšņiem noklātas bites spārni, saulrietā migla ietin pļavu vakara mierā atjaunot spēkus. Dzirdamas dabas skaņas ar putnu dziesmām un dzeguzes solo.

Zemes un Visuma sadarbība spēj radīt brīnumus un iedvesmot!

Ilgums: 18:01 min. Cena: 25 Eur

Video "Dabas skaistums“ ļauj piedzīvot dziļu prāta, ķermeņa un Dvēseles relaksāciju un transformāciju. Skatoties video, attīrās un harmonizējās sadzīvē sakrātās negatīvās enerģijas (stress, bailes, neapmierinātība, dusmas u.c.) un atjaunojās enerģiju cirkulācija – dodot spēku, enerģiju, pārliecību par sevi un ticību sev.

Video iedarbība ir spēcīga, dziļa un plaša, vairāk piemērota cilvēkiem, kuri vēlas radīt būtiskas izmaiņas sevī un savā dzīvē.

Zemes enerģija, auglība un spēks, kas dod iespēju ziedam izdīgt caur augsnes virskārtu, no tumsas nonākt gaismā un darīt to, kas ir Visumā paredzēts. Piesātinātas krāsas, dzidras rasas lāses un saules atspulgi sulīgās ziedlapās. Iespēja atjaunot Zemes enerģiju, apzināties savu spēku un virzību dzīvē.

Dziļa relaksācija, attīrīšanās, spēks, pārliecība, ticība sev.

Garums: 16:32. Cena: 30 Eur

Video "Zemenīte" ļauj sajust iekšējo brīvību, vieglumu un plašumu. Skatoties video, iespējams nomierināt prātu, atbrīvot ķermeni un sajust Dvēseles ceļojumu Visuma plašajās tālēs. Gaišas sajūtas spēj iedvesmot pozitīvai nākotnes virzībai.

Video iedarbība ir maiga, vairāk piemērota jutīgiem cilvēkiem.

Dvēseles brīvība, vieglums un iedvesma nākotnei.


Garums: 16:36. Cena: 30 Eur.

Video "Balta Diena" - dabas ielokā putnu balsis caurvijās ar mūziku. Video iedarbība ir spēcīga, dziļa un plaša, palīdz radīt pozitīvas izmaiņas sevī un dzīvē.

Dzīvības enerģijas atjaunošanās dabas skaņās.

Garums: 7:11 min.   Cena: 20 Eur.

Visiem šajā saspringtajā laikā ir nepieciešama relaksācija no ikdienas rūpēm, raizēm, stresiem, darba nogurumiem. Tehniskajā laikmetā dzīvojot, jāspēj atrast mirklis miera un harmonijas atgūšanai sevī. Atgūstot mieru sevī, mēs palīdzam ne tikai sev, bet arī sev tuvajiem, mīļajiem un apkārtējiem. Relaksāciju varam iegūt dažādos veidos, arī klausoties mūziku. Šī gadsimta virzības nākotnes solis Visuma telpās tieši Jums! Mūzikai, kas tiek piedāvāta, ir dziednieciskas spējas. Aktavio mūzika ir unikāli gara darbi, smalkās Visuma enerģijās un mīlestības vibrācijās, kas dziedina un taisno savilktās dvēseles struktūras, uzlabo enerģētikas tīrību un līdz ar to fiziskās sajūtas. Šī mūzika ir ienesusi manā dzīvē lielu svētību, mīlestību, gaismu un ticību sev un Augstākajiem spēkiem, Smalkajai pasaulei, Enģeļiem. Un ar šo mūziku Viss ko Jūs vēlaties kļūst iespējams. Atliek pievienot tikai nodomu.


Par Autoru Aktavio Lioss

Šo mūziku izveidojis īpašs cilvēks, kas izjūt Visuma smalkās vibrācijas, un tās ir ieliktas šajās skaņās. Tās nes cilvēka enerģētiskajās struktūrās dziļas izmaiņas. Klausoties mūziku un pievienojot vēlmi, Jūsu dzīvē ienāks miera sajūta, atbrīvotība, veiksme darījumos, biznesā,  ģimenē un jūtamas izmaiņas veselībā smalkajos slāņos.

Cilvēki ar lielu pieredzi smalkās pasaules jomā ir pārliecinājušies, ka šī mūzika nes enerģētisko attīrīšanos arī cilvēka fizisko šūnu līmenī. Šūnās veidojas varavīksnes krāsas un tās atbrīvojas no negatīvās enerģijas. Notiek domu attīrīšanās, sakārtošanās un iestājas patīkama atbrīvošanās, miers un relaksācija.

Klausoties melodijās, Jūsu ķermenis kļūs viegls, prāts tīrs un atbrīvots, dvēsele izjutīs Visuma plašās tāles un smalkās vibrācijas.                                        

                                                   Mūzikas relaksācija Vecākiem ar Bērniem

Mazs bērns ir atvērts apkārtējai pasaulei jau no pirmā dzimšanas brīža – viņš ļoti smalki jūt enerģiju, kāda tam ir tuvumā un apkārt. Bērns izteikti un smalki izjūt skaņas un pieskārienus, jo tas bija pirmais, ko ,jau mātes puncī esot, bērniņš juta.

Piedzimstot šis stāvoklis ļoti izmainās, un bērniņam ir jāpielāgojas jaunai un vēl neizzinātai pasaulei. Taču ir kas tāds, ko viņš jau atpazīst – skaņu un pieskārienus. Viņš pazīst skaņu, ko ir dzirdējis no sākuma – enerģiju un arī mātes sirdspukstu skaņu un balss tembru. Tiem bērns uzticas, un tie rada bērnā miera, prieka, laimes un drošības sajūtu.

Māmiņām un tētiem lieliska iespēja kopā ar bērniem arī zīdainīšiem un skolas vecuma bērniem  relaksēties atgūt līdsvaru, mācīties ieklausīties sevī caur skaņu, mūzikas enerģiju un veidot Harmoniskas izjūtas ikdienā. Veidot mīlošas attiecības ģimenē un ārpus tās, solīti pa solītim apzināti , darīsim noteiktus procesus kas palīdzēs iepazīt sevi un savu atvasīti, sajust ka esat viens vesels un daļiņa no Visuma.  Visumā Viss ir Harmonija , tikai kā mēs uz to skatamies un ar kādām izjūtām ejam pa dzīvi. Bērni ir mūsu spogulis izmainot savas izjūtas izmainās bērni un apkārtējā pasaule.Meditācija Ticība Debesīm


Skaņdarbs “Ticība Debesīm” ir īpaši lolota - Visuma spodrināta pērle autora Aktavio Lioss™ radīto mūzikālo darbu klāstā. Skaņdarbs, kas veidots jaunās tehnoloģijās, ar neizmērojamu cilvēcisku mīlestību un mijiedarbībā ar Visumu.

“Ticība Debesīm” ir neparasts muzikāls vēstījums, kurš dod spēcīgu impulsu atbrīvot prāta radītās barjeras, bailēs celtos rāmjus un robežas. Vēstījums par to, ka dzīves krāsu paletē bez melnā un baltā ir tik daudz neizmantotu spilgtu, spožu krāsu. Ārpus laika, rūpēm, steigas un dzīves maldiem – iespēja pabūt tur, kur katru šūnu un būtības daļu caurstrāvo izsmalcinātu enerģiju plūsma – miers, harmonija, labestība un Mīlestība.

Meditācijas notiek individuāli vai grupās, Jums ērtā laikā.


                                                            Esoteric Guided Meditation in music

Piedāvāju Individualās meditācijas un grupas meditācijas ar Esoteric Guided Meditation in music . Lieliska iespēja katram uz brīdi atslēgties no ikdienas steigas un peldēties Visuma mīlestības un gaismas vibrācijās sakārtot sevi un savu dzīvi piepildot to ar Visuma smalkajām vibrācijām..Un līdz ar to dzīve un ik diena veidojas patīkama harmoniska . Iedarbība ir ļoti spēcīga, tā dziedina mūsu fizisko ķermeni, harmonizē mūsu dvēseli un garu, mazina stressu, piesaista laimi un labklājību. Vairo iekšējo spēku. Tu veido pats savu likteni. Spēks ir Tevī pašā un šī meditācija palīdzēs Tev atklāt un attīstīt Tavus apslēptos talantus un iekšējo spēku.


                                                                                                 Video relaksācija Dabas Skaistums

Video relaksācija ar mūziku ir paātrināta sevis pilnveidošana. Tas ir neatkārtojams sevis attīstības veids, kas dod iespēju relaksēties, atbrīvot ķermeni un prātu, kā arī rast dziļu harmonijas stāvokli starp fizisko un garīgo attīstību. Video relaksācijas laikā cilvēkā ieplūst smalkās Visuma vibrācijas, attīrot un harmonizējot iepriekš sakrātās negatīvās enerģijas - agresiju, skaudību, dusmas, neapmierinātību ar sevi un apkārtējo pasauli. Procesa laikā notiek plašas izmaiņas cilvēka enerģētikā - pozitīvi mainās cilvēka Dvēseles struktūras.


Iespējamas Individuālas meditācijas un meditāciju procesi nelielās grupās 2 -6

1 h relaksācija un 30 minūšu relaksācija.

Sanita Lablaika 26786131 .


Iedvesmas avots ik katram, kas vēlas veidot savu dzīvi Mīlestībā.    http://www.lawio.info/

ja ir tāda nepieciešamība.