"Viss Visumā ir kustībā- nemitīgi vijās, trīs, vibrē, skan, plūst un mainās ik mirkli. Arī deja, ko dejosim, būs plūstoša, mainīga, vijīga, tā it kā atkārtojas un tajā pašā brīdī ir unikāla un neatkārtojama.

Iekustināsim enerģiju, sabalansēsim enerģētiskos centrus- katrs ar savu enerģiju un savu unikālo būšanu mirkī, ko maigi pavadīšu ceļā, dziļāk sevī, savā patiesajā būtībā, sajūtā- ārpus prāta robežām, Dievišķajā esībā.
Ļauties būt un vibrēt savā mīlestības frekvencē- to arī darīsim- ļausimies mirklim šeit un tagad. Pēc dejas dosimies meditatīvā skaņu piedzīvojumā un relaksācijā krist'ala trauku vibråcijås ."
Katrā cilvēkā pašā ir spēcīgs enerģijas avots ko mēs  paši neapjaušam un nogriežam šo enerģijas plūsmu baidoties no sevis no sava milzīgā spēka, ir tikai  jāzina, kā to atraisīt un Virzīt sev vēlamos mērķos saskaņā ar Visuma likumiem. Dejā mēs to darām ienirstam sevī, savā būtībā arvien dziļāk un dziļāk, tādā veidā sevi iepazīstot no jauna. Pie kam, šādi raisīta enerģija ir plūstoša un rāma, bez agresijas. Šī deja ir dziedinošs process visam  ķermenim un jo īpaši -  Sievietes iekšējai pasaulei , uztverei, saziņai ar savu Dvesēli,dzimumorgāniem. Dejojot dzīvo deju līdzsvarojas hormonālais stāvoklis, līdz ar to uzlabojas vispārējā pašsajūta un veselība, kā arī ķermenis elastīgāk atjaunojas un palēninās novecošanās procesi. Sieviete, savienojoties ar savu būtību un izbaudot savu patieso esību, kļūst pārliecināta, nosvērta, emocināli stabila. Atjaunojoties vispārējai dzīvības enerģijai, aktivizējās arī koncentrēšanās spējas uzlabojas dzives kvalitāte visās dzives jomās. Seviete labāk izjūt savu seksualitāti - kā ļoti tīru, smalku, radošu un juteklisku. Tātad - dejot mandalu nozīmē strādāt ar iekšējo enerģiju. Tas ir smalks juvelierdarbs. Viss notiek ar 100% apziņas klātbūtni, nemitīgi ļaujoties sajūtām. Pat, ja sākotnēji šķiet, ka iekšā ir tukšums, tumsa, bailes u.c , saudzīgi atraisot savu iegurni un ļaujoties sajūtām, arī enerģija pamazām atraisās un dzimst sevis pieņemšana un maiga mīlestība pret sevi. Un tālāk jau tā uzsāk savu plūdumu arī pie tuvajiem, mīļajiem, tad - apkārtējiem. Darbosimies arī skaņu, caur to ievibrējot savu ķermeni un dvēseli. Katra nodarbība ir kā unikāla notikšana.


Šajā Dzīvības dzīvās dejas nodarbībā mēs sajutīsim katra pati sevi, savu dievišķo elpu , savu ķermeni , savu maigo un spēcīgo sievišķo dabu, mātes zemes, tīra spēka enerģiju, caur Gonga skaņu vibrācijām un vijīgu kustību meditācijas laikā atklāsim savu Dieviško Sievietes , Mātes radošo enerģiju. Tik cik katrai uz šo brīdi tas būs iespējams harmoniskā veidā.

Gongu vibrācijas palīdz atbrīvot ķermeni, prātu un atvērties šīm zināšanām, skaņas caurauž visu cilvēka ķermeni. Toņi mainās no smalkiem un nomierinošiem līdz spēcīgiem skaņas viļņiem, piepildot un atjaunojot katru ķermeņa šūniņu. Iegremdēšanās gongu un Tibetas trauku skaņās , sajūtot kalnu kristāla čakrafona smalkās skaņas kas atmodina dvēseli tā ir visaptveroša meditācija, –cilvēks jūtas ieskauts dziedinošu skaņu un vibrāciju vilnī, skaņa pakāpeniski pārņem cilvēka apziņu, un notiek dziļa dziedinoša relaksācija \ meditācija/ transformācija. Zemes ,uguns, ūdens, gaisa Koshi zvani sabalansē šo stihiju spēkus mūsmu ķermenī un palīdz transformācijas procesā.

Svarīgi ir gongu skaņām ļauties, pieņemot to pieredzi, kas nāk. Varbūt tā būs dziļa meditācija, varbūt vienkārši laba atpūta, vai jaudīgs ceļojums. Mēs vienmēr saņemam atbildi uz savām patiesajām iekšējām vajadzībām. Sajust savu elpu.. Ļauties sajūtām.. pieņemot visu kas nāk, vietā aicinot mīlestību pret sevi , savu ķermeni, savu dzīvi. Lai patiesā būtība atklājas ar katru mirki ar vien vairāk. Pēc meditācijas saņemsi vēstījumu no smalkās pasaules, Enģeļiem kas iedrošīnās Tevi atbalstīs šajā brīdī.

Nodarbības laiks 2 h 30 , 3 h 45  Eiro no personas.