Lioss Aktavio relaksācijas, meditācijas mūzika 

Ārpus laika, rūpēm, steigas un dzīves maldiem – iespēja pabūt tur, kur katru šūnu un būtības daļu caurstrāvo izsmalcinātu enerģiju plūsma – miers, harmonija, labestība un Mīlestība.

Mums visiem šajā saspringtajā laikā ir nepieciešama relaksācija no ikdienas rūpēm, raizēm, stresiem, darba nogurumiem. Tehniskajā laikmetā dzīvojot, jāspēj atrast mirklis miera un harmonijas atgūšanai sevī. Atgūstot mieru sevī, mēs palīdzam ne tikai sev, bet arī sev tuvajiem, mīļajiem un apkārtējiem. Relaksāciju varam iegūt dažādos veidos, arī klausoties mūziku.
Melodijām ir dziednieciski ārstnieciskas vibrācijas Dvēseles dziedināšanai un tās sadzīvē savilkto struktūru taisnošanai!
Šī gadsimta virzības nākotnes solis Visuma telpās tieši Jums!
Mūzikai, kas tiek piedāvāta, ir dziednieciskas spējas, kas uzlabo enerģētikas tīrību un līdz ar to fiziskās sajūtas.

Mūzika ir dziedinoša un veidota, lai cilvēks sevī attīstītos - attīrītos Garā, Dvēselē, Kermenī. Tā jālieto vērojot  un normējot klausīšanos. Pēc klausīšanās jāvēro savu izjūtu un dzīves procesu izmaiņas. 
Ja izmaiņas notiek daudz un izteikti, tad mūziku klausīties pārtrauc. Kad uzaktivizētie procesi apkārt ir nostājušies - normalizējušies, tad var atsākt klausīšanos.
 Tā pamazām cilvēks maina un attīsta savas struktūras un maina dzīves procesus uz veiksmi, harmoniju uz mīlestību!

Piešķir savai dzīvei jaunu kvalitāti! Labklājību visās sfērās. 

Šeit var redzēt kā mūzika ietekmē mūsu auru un čakras.