Šeit Tu vari ievadīt gan tekstu, gan ievietot attēlus u

Kas ir "Aura-Soma"? Krāsas ir mūsu Dvēseles spogulis


„Aura” tulkojumā no latīņu valodas nozīmēgaisma un krāsa; mirdzēšana, ko izstaro cilvēka lauks”, bet„Soma” tulkojumā nozīmē „ķermenis” vai „dzīves enerģija”. Tādā veidā Aura-Soma var tulkot kā „krāsas enerģiju”.

„Aura-Soma” vienlaicīgi ir gan zinātne, gan māksla. To radīja slavena angļu dziedniece, gaišredze un profesionāla farmaceite Vikija Volla ( Vicky Wall )1983.gadā. Jau 28 gadus Aura-Soma kalpo kā instruments atjaunotnei un harmonijas atbalstīšanai visos līmeņos. Cilvēka spēks ir ielikts viņa dabā, neatkārtojamībā un iespējā maksimāli to realizēt. Tas arī atnes viņam patiesu dzīves gandarījumu.

Viena no Aura-Somas idejām ir sekojoša – pastāv tikai viena veida saslimšana un tā ir savas vietas nezināšana dzīvē un tās jēgas neizprašana. Tieši tas rezultātā noved pie pretestības dzīvei, izsauc stresu un noved pie fiziskām saslimšanām. Aura-Soma dod iespēju saprast sevi un apzināties saslimšanas iemeslu.Esot smalkā plāna „zāles”, Aura-Soma iedarbojas uz cilvēka enerģētisko ķermeni un stabilizē garīgo, mentālo, emocionālo un attiecīgi arī fizisko stāvokli. Šī krāsu terapija ir virzīta uz Dvēseles, Apziņas un Ķermeņa dziedināšanu to savstarpējā vienotībā.

Šo sistēmu izmanto dažāda vecuma, reliģiskās piederības cilvēki, atšķirīgas filozofijas paudēji, praktizējot dažādas dziedinošās prakses un garīgās izaugsmes metodes. Aura-Soma maksimāli palīdz cilvēkiem, kas atrodas smagā emocionālā stāvoklī, maziem bērniem, dzīvniekiem, augiem. Krāsu izvēle atspoguļo cilvēkā esošās problēmas un to, ko viņš jau ir apzinājies sevī un arī iespējas , kādas viņam jau eksistē. Noslēgumā krāsas pastāsta, kā cilvēks virzās pa garīgo, mentālo, emocionālo un fizisko plānu.

Konsultācija  ar Aura-Soma  krāsu Balansa eļļām palīdz apzināties un izprast kas mums vajadzīgs lai būtu līdzsvarā ,veseliem,  laimīgiem , veiksmīgiem .

Konsultācija 1.5-2 h  40-60 Eiro  

Aura-Soma & Gonga meditācija

Šajā nodarbībā Jums būs iespēja iepazīties ar Aura-Soma krāsu pudēlītēm, tās dziedina izmantojot gaismas un krāsu vibrācijas, kas palīdz sadzirdēt savu iekšējo balsi un sajust saikni ar dabu, katra pudelīte satur augu un kristālu enerģijas kas harmonizē čakras un auru. Katra izvēlēsies 4 pudelītes ko sajutīsim un interpretēsim tur pat uz vietas. Šajā mijiedarbībā smalkās enerģijas carustrāvo cilvēka ķermeņa enerģētiku, stabilizē garīgo mentālo un emocionālo līmeni, sajūtam to vai nē tās mūs harmonizē un atbalsta. Palīdz atbrīvoties no negatīviem stāvokļiem, kā rezultātā: pastiprinās intuīcija, palielinās radošo spēku pieplūdums, parādās orģinalitāte domāšanā, iepēja saskatīt perspektīvas un pašrealizācijas ceļus. Gaisma un krāsas ir visur ap mums,gan mūsos un nes sevī milzīgu radošā potenciāla spēku. Apzināta krāsu izmantošana var darīt brīnumus. Pēc krāsām dosimies skaņu pasaulē..

Gongu vibrācijas palīdz atbrīvot ķermeni, prātu un atvērties šīm zināšanām, skaņas caurauž visu cilvēka ķermeni. Toņi mainās no smalkiem un nomierinošiem līdz spēcīgiem skaņas viļņiem, piepildot un atjaunojot katru ķermeņa šūniņu. Iegremdēšanās gongu un Tibetas trauku skaņās , sajūtot kalnu kristāla čakrafona smalkās skaņas kas atmodina dvēseli tā ir visaptveroša meditācija, –cilvēks jūtas ieskauts dziedinošu skaņu un vibrāciju vilnī, skaņa pakāpeniski pārņem cilvēka apziņu, un notiek dziļa dziedinoša relaksācija \ meditācija/ transformācija. Zemes ,uguns, ūdens, gaisa Koshi zvani sabalansē šo stihiju spēkus mūsmu ķermenī un palīdz transformācijas procesā.

Svarīgi ir gongu skaņām ļauties, pieņemot to pieredzi, kas nāk. Varbūt tā būs dziļa meditācija, varbūt vienkārši laba atpūta, vai jaudīgs ceļojums. Mēs vienmēr saņemam atbildi uz savām patiesajām iekšējām vajadzībām. Sajust savu elpu.. Ļauties sajūtām.. pieņemot visu kas nāk, vietā aicinot mīlestību pret sevi , savu ķermeni, savu dzīvi. Lai patiesā būtība atklājas ar katru mirki ar vien vairāk. Pēc meditācijas saņemsi vēstījumu no smalkās pasaules, Enģeļiem kas iedrošīnās Tevi atbalstīs šajā brīdī.

Nodarbības laiks 2-  4  h  20- 60 Eiro no personas.